Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

wtorek, 15 grudnia 2015

Śnieg!

To już drugi raz w tym sezonie! Kilkanaście dni temu spadł u mnie pierwszy śnieg, ale długo nie poleżał. Dziś wczesnym popołudniem przy +2 stopniach zaczęło sypać. I cały czas pada. Śnieg w zasadzie od razu topnieje, ale są miejsca gdzie się trochę zabieliło. Zapraszam do obejrzenia zdjęć zrobionych dziś ok. 13.00.


Kolejne zdjęcia zrobiłem ok. 15.30 gdy już robiło się ciemno.


Białe krajobrazy pewnie się utrzymają się u mnie przez całą noc. Jutro być może też, gdyż synoptycy prognozują w ciągu dnia ok. +2 stopni. We czwartek jednak ma się zacząć ocieplenie. Tego dnia temperatura w mojej okolicy ma podskoczyć do +9 stopni. Kolejne dni to nawet 11 i 12 stopni C. 

A co będzie dalej? Jaka pogoda czeka nas w Święta? Wszystko wskazuje na to, że raczej nie będzie śniegu. Ale najbliższe dni niewątpliwie zrewidują prognozowaną aurę. 

Serdecznie zapraszam do codziennej lektury bloga!

2 komentarze:

 1. Wow, to może w święta będzie zima?
  Moje choinki stoją na balkonach ale w czwartek przeniesiemy je do domu.
  Pięknie wygląda ogród. Może posypałeś go cukrem pudrem?
  Pozdrawiam:)*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Lusiu! Faktycznie ogród wygląda tak, jakby ktoś go polukrował. Śnieg jednak topnieje. Co prawda cały czas pada, a w nocy ma być przymrozek, ale raczej białe krajobrazy długo się nie utrzymają. A w Święta... zobaczymy, ale póki co prognozy nie są zbyt sprzyjające i pewnie nie będzie śniegu. Pozdrowienia Lusiu!

   Usuń