Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

poniedziałek, 28 grudnia 2015

Nowe rekordy bloga

Już za 2 miesiące będę obchodził 4 urodziny bloga. Ten czas niewiarygodnie szybko minął! Aż nie chce się wierzyć. Wczoraj blog pobił kolejne 2 rekordy. Pierwszego spodziewałem się już od kilku dni, gdyż liczba Czytelniczek i Czytelników systematycznie rośnie. A właśnie wczoraj blog wyświetlono po raz 600 000! Bardzo dziękuję za tak liczne odwiedziny! Co ciekawe, nawet teraz kiedy wielkimi krokami zbliża się zima, a sezon wegetacyjny daleko przed nami bloga często odwiedza prawie 500 osób dziennie! Dziękuję za liczne maile, uwagi i komentarze pod postami. To bardzo miłe, że tyle osób podziela moje zainteresowania liściastymi roślinami zimozielonymi.


Drugie rekordu też powinienem się spodziewać. Ale oglądając statystyki wejść na bloga rzadko kiedy sprawdzam ilość udostępnionych przeze mnie postów. Wczoraj szukałem czegoś w archiwach i patrzę... a tu 1200. Tyle postów pojawiło się od początku istnienia bloga. Sam jestem zaskoczony tą liczbą! Wkrótce koniec roku i jak już wspomniałem 4 urodziny bloga. Będzie to dobry czas na przedstawienie bardziej szczegółowych statystyk i analiz. Tymczasem jeszcze raz dziękuję za liczne odwiedziny, wpisy, maile i uwagi. No i oczywiście serdecznie zapraszam do codziennej lektury bloga!

4 komentarze:

 1. Gratuluję Ci Andrzejku - masz wspaniałe statystyki. To nagroda za czas poświęcony na prowadzenie bloga. Życzę Ci dalszych sukcesów i wielu nowych obserwatorów.
  Cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję Ewuniu za przemiłe słowa! Z tymi obserwatorami to różnie bywa, nie mam ich zbyt wielu, ale z komentarzy, a szczególnie maili wiem, że mam mnóstwo stałych Czytelniczek i Czytelników :) Serdeczności!

   Usuń
 2. WOW!
  Andrzejku z serca gratuluję!!!!
  Świetne statystyki.
  Powiem Ci szczerze, nie jestem zaskoczoną tą liczbą! Masz kapitalny blog!
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ślicznie dziękuję Lusiu za ciepłe słowa. A ta liczba... No cóż, zobowiązuje :) I będę dalej pisac z takim entuzjazmem jak dotychczas :) Serdeczności!

   Usuń