Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

wtorek, 29 grudnia 2015

Magnolia - styczniowy numer

W kioskach od ubiegłego tygodnia dostępny jest już styczniowy numer miesięcznika Magnolia. Jak zawsze jest w nim mnóstwo ciekawych artykułów, porad i ważnych informacji. Przeczytamy tu m.in. londyńskim ogrodzie Hall Place, o krzewach, których owocami ptaki żywią się zimą. Pospacerujemy wirtualnie po przepięknym Villa d'Este w Tivoli.


Dowiemy się jak uprawiać storczyki odmiany Cambria czy przepiękne i kolorowe ogrodowe iglaki. Ponadto w numerze znajdziemy wiele cennych porad w zakresie ochrony rośłin czy architektury krajobrazu. 

W styczniowym numerze szczególnie polecam artykuł Pani Alicji Gawryś, w którym autorka opisuje drzewo dinozaura czyli araukarię chilijską. 


Na moim blogu drzewo to gościło wielokrotnie! Teraz miałem okazję, aby z Czytelnikami Magnolii podzielić się moimi doświadczeniami w uprawie araukarii. 


Gorąco polecam lekturę styczniowego (i kolejnych) numeru. Magnolia jest jeszcze dostępna w kioskach czy salonikach prasowych. A cena jak na miesięcznik z tak wielką dawką informacji nie jest wygórowana i wynosi jedynie 4,99 PLN. 

Serdecznie zapraszam do codziennej lektury bloga!

2 komentarze:

 1. Mignęła mi zapowiedź "Magnolii".
  Wow, jesteś sławny. Gratuluję.
  Muszę jutro kupić ten egzemplarz.
  Pozdrawiam serdecznie:)*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He he, no nie. Nie jestem sławny. Ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś coś napiszę dla tego miesięcznika. I dzięki temu rozpropaguję troszkę liściastych zimozielonych :) Pozdrowienia. U nas -3 stopnie.

   Usuń