Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

niedziela, 13 grudnia 2015

Ogrodowa Mapa Polski

Dziś chciałbym przedstawić Państwu inicjatywę, z którą wyszła Organizacja Ogrodów Polskich. To Ogrodowa Mapa Polski! Jest to bodajże jedyne miejsce w sieci, w którym można znaleźć różne ogrody botaniczne, parki, arboreta czy inne ciekawe przyrodniczo tereny. W tej chwili są tam aż 132 takie miejsca. Ale cały czas ich przybywa! Aktualną mapę oraz informacje o inicjatywie możecie Państwo znaleźć pod adresem http://omp.oop.org.pl/


Zostałem zaproszony do redagowania Mapy, za co serdecznie dziękuję Redaktorowi Naczelnemu portalu Panu Andrzejowi Nowińskiemu. Z racji moich zainteresowań bardzo często odwiedzam różne interesujące parki czy ogrody. Mam wiele zdjęć i informacji, z którymi chętnie podzielę się z internautami.


Mapa cały czas się rozwija i przybywa na niej ciekawych miejsc. Oprócz zdjęć możecie tam Państwo znaleźć opisy tych miejsc, ich historię, godziny otwarcia czy ceny biletów wstępu.


Jest też informacja o dojeździe, możliwości parkowania, czy o komunikacji publicznej.  Nie brakuje również współrzędnych geograficznych danego miejsca. 


Zdecydowałem się współpracować z Ogrodową Mapą Polski gdyż uważam, że jest to ze wszech miar przydatna i oczekiwana inicjatywa. 


Serdecznie zapraszam do odwiedzania strony http://omp.oop.org.pl/  Ciekaw jestem czy taka inicjatywa się Państwu podoba.

Każdy z nas może zostać współautorem Mapy!

2 komentarze:

  1. WOW. Super, panie Andrzeju, dziękujemy serdecznie za ten wpis, szczery i entuzjastyczny, od razu wstępuje w nas ekstra siła do działania! Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cała przyjemność po mojej stronie :) Bardzo dziękuję za dołączenie mnie do grona redakcji :) Powoli przesyłam Panu Andrzejowi kolejne materiały i cieszę się, ze mogę współuczestniczyć w tak wspaniałym przedsięwzięciu! Pozdrawiam serdecznie!

      Usuń