Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

niedziela, 15 września 2013

Prace ogrodowe jesienią

Koniec lata oraz jesień to idealny czas na wykonanie większości prac ogrodowych związanych zarówno z założeniem ogrodu jak i jego pielęgnacją. Wciąż można przycinać krzewy, należy też cały czas kosić trawniki, powoli również musimy je oczyszczać z opadających z drzew liści. Jesień to idealny czas na założenie trawnika oraz na sadzenie drzew i krzewów. 


Zapraszam wszystkie Czytelniczki i Czytelników bloga do skorzystania z usług mojej firmy ogrodniczej! Profesjonalnie zajmiemy się Państwa ogrodami i działkami. 


Firma „Zimozielony ogród” oferuje Państwu pełną gamę usług ogrodniczych począwszy od projektowania, aranżacji i zakładania ogrodów od podstaw, poprzez renowację istniejących ogrodów, zakładanie trawników, budowę oczek wodnych oraz elementów małej architektury ogrodowej (altany, pergole, kwietniki, grille, itp.), skończywszy na całorocznym utrzymaniu i sprzątaniu ogrodów.

Ponadto:

-         przycinamy krzewy, 
-    zajmujemy się wycinką drzew zarówno z podnośnika jak i metodą alpinistyczną,
-         wykonujemy ścieżki, chodniki i podjazdy, układamy kostkę brukową tak betonową jak i granitową
-         kosimy trawniki,
-         wykonujemy nasadzenia drzew, krzewów i kwiatów,
-         czyścimy rynny i dachy
-         zwalczamy szkodniki i choroby roślin, robimy opryski, nawożenie,
-         porządkujemy teren zarówno przed budową jak i po jej zakończeniu,
-         sprzątamy strychy, piwnice i komórki,
-         grabimy liście, itp.

Co ważne, po wykonanych pracach zajmiemy się wywozem pozostałości po nich, takich jak śmieci, resztki roślin, liście, skoszona trawa, itp.!


Służymy Państwu pełnym doradztwem w doborze drzew i krzewów odpowiednich do Państwa ogrodu, mając na względzie lokalny mikroklimat, nasłonecznienie, zacienienie, wilgotność gleby, rodzaj podłoża oraz szanując Państwa możliwości finansowe. Doradzimy jakie rośliny zimozielone (liściaste i iglaste) mogą rosnąć w Państwa ogrodzie.

Szczegóły naszej działalności znajdą Państwo na stronie internetowej www.zimozielonyogrod.pl w zakładce "Portfolio".

Oferujemy konkurencyjne ceny!

Kontakt:
Andrzej Zawadzki
tel. 501 125 810
strona internetowa: www.zimozielonyogrod.pl

8 komentarzy:

 1. Pięknie wygląda Twój trawnik Andrzejku. Od razu widać rękę profesjonalisty. A u mnie robi się coraz bardziej czerwono. Nadchodzi ognista jesień. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ewuniu! U nas też powoli liście zaczynają zmieniać kolory. Póki co tylko na brzozach, ale pewnie za kilka dni inne też zaczną żółknąć, czerwienieć... I będzie pięknie :) Pozdrowienia serdeczne Ewuniu!

   Usuń
 2. Andrzeju, zazdroszczę Ci takiej ciekawej pracy! Ja pielęgnuję ogród z zamiłowania - ale jakby to jeszcze była moja praca i źródło dochodów, to już w ogóle byłabym przeszczęśliwa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! Od lat było to moje hobby, a od prawie pół roku to moje dodatkowe źródło utrzymania. Póki co idzie mi średnio, albo nawet kiepsko, ale ponieważ mam stałe źródło przychodów traktuję to jako dodatek... no i moje spełnienie marzeń. Pozdrowienia! PS. A jak Twoja dzidzia?

   Usuń
 3. Piękny ogród i super blog szczególnie że młodzi ludzie mogą się z niego wiele dowiedzieć o ogrodach, chcą je mieć pięknymi. A jaki kącik grillowy super

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zawsze na wiosnę mam problem z mobilizacją aby wyruszyć do ogrodu i tam wszystko opanować po zimie. W tym roku już jednak postanowiłem wreszcie się ruszyć. Kupiłem już agrowłóknine i w weekend zaczynam pracę nad polepszeniem wyglądu ogrodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję :-) Prace w ogrodzie to dobry relaks. No i same korzyści. Aczkolwiek trzeba uważać, żeby się nie przeforsować :-) Ja tak miałem już nie raz. Dlatego radzę zaczynać powoli, małymi kroczkami. Efekty na pewno będą :-) Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki!

   Usuń