Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

środa, 10 kwietnia 2013

70 000 odsłon

Witam Państwa! Dziś rano otrzymałem wspaniałą wiadomość! Mojego bloga odwiedziło już ponad 70 000 czytelników. Bardzo dziękuję za tak duże zainteresowanie i tak liczne odwiedziny. Dziękuję serdecznie za komentarze, maile pytania i uwagi! Na wszystkie staram się zawsze odpowiedzieć. Jeśli czegoś nie wiem to zawsze kieruję Państwa na inne strony lub blogi, które posiadają te informacje.


Tak duża liczba odwiedzających to dla mnie zaszczyt ale też i wyzwanie! Będę starał się cały czas opisywać dla Państwa to, co dzieje się w ogrodzie. Będę tu również zamieszczał relacje z moich wyjazdów i wycieczek do parków, zieleńców i ogrodów botanicznych! Znajdziecie tu również Państwo informacje o nowych artykułach czy opisach roślin, które pojawią się na mojej stronie internetowej www.zimozielonyogrod.pl 

Mam nadzieję, że mój blog się Państwu podoba. Po prawej stronie bloga znajduje się ankieta, zachęcam do jej wypełnienia. 

Zachęcam również do odwiedzenia mojej strony internetowej www.zimozielonyogrod.pl gdzie znajdą Państwo szereg informacji o roślinach, trawniku, małej architekturze czy oczku wodnym. Są tam również porady i przydatne informacje dotyczące np. stref mrozoodporności.


Jeszcze raz dziękuję za tak liczne odwiedziny. jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, uwagi czy komentarz bardzo proszę zamieszczać je pod artykułami lub przesyłać mailem na adres: info@zimozielonyogrod.pl Na wszystkie na pewno odpowiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz