Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

wtorek, 8 stycznia 2013

Statystyki za 2012

Zaczął się Nowy Rok i czas podsumować ten, który dopiero co się skończył. W ogrodzie nic się teraz nie dzieje, dlatego też trochę statystyk nie zaszkodzi! W mijającym roku mojego blog odwiedziło 42 475 gości! To dla mnie duży sukces! Tym bardziej, że bloga zacząłem pisać dopiero 27 lutego. Daje to średnią dzienną 137 osób (z długą końcówką po przecinku). Rekord odwiedzin padł 22 października, kiedy to na bloga weszły 272 osoby! Dodam, że początkowo bloga odwiedzało po 40-50 osób dziennie. Ostatnio liczba ta dochodzi do 200 osób. Bardzo się z tego cieszę i mam nadzieję, że pomimo martwego okresu w ogrodzie cały czas Zimozielonyogrod będzie chętnie odwiedzany przez Państwa. korzystając z tego, że w ogrodzie posucha w okresie zimowym będę trochę częściej niż do tej pory przedstawiał różne gatunki roślin. Serdecznie zapraszam do lektury!

A tymczasem już mi się marzy wygląd ogrodu taki, jak na poniższym zdjęciu.


Pozwolę sobie również Państwa ostrzec przed groźnym wirusem krążącym ostatnio po internecie. Blokuje on dostęp do internetu, a jego likwidacja wymaga odłączenia komputera od sieci i porządnego przeskanowania systemu. No i oczywiście dobrego i legalnego oprogramowania antywirusowego. Mi się na szczęście udało!


7 komentarzy:

 1. ja mam KASPERSKI oryginalny i mam dobrze ale dobrze wiedzieć wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zaobserwowałam blog będę odwiedzać.

   Usuń
  2. Ja mam Panda Global Protection i też sobie poradził ale kilka dni nie wiedziałem co się dzieje no i nie miałem netu :( A ponieważ nie jestem dobrym informatykiem więc trochę do tego musiałem dojść :) Ale w końcu się udało :) Zapraszam serdecznie na bloga. Pozdrowienia!

   Usuń
  3. ja też nie znam się na komputerach ale czasami do mnie jeden pan przychodzi i mi poradzi i naprawi.

   Usuń
  4. Mi udało się dojść do problemu i go naprawić samemu :)

   Usuń
 2. Gratulację statystyka super widać ze zimozielone mają wzięcie ;-)
  Życzę kolejnych 50 000 gości i dużo postów :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Krzysiu! Wielkie dzięki!!! Takie statystyki zobowiązują i teraz muszę się bardziej starać, żeby nie zawieść moich czytelników! Ale to mnie bardzo cieszy no i mobilizuje!!! Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń