Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

piątek, 25 stycznia 2013

Wiosna, wiosna, wiosna ech że Ty...

Marek Grechuta to jeden z moich ulubionych polskich Artystów. Tak! Artysta przez duże A! A wiosna jest moją ulubioną porą roku. Maj... marzę o nim, o ciepłych popołudniach i słońcu rumieniącym skórę. O zapachu kwiatów i szumie bzyczących pszczół. O setkach odcieni świeżej zieleni. O kolorach i radości życia natury, które rozpędza się jak ponaddźwiękowy samolot. Ufff, ale się rozmarzyłem. Pani w TV powiedziała, że idą mrozy, a mi już wiosna w głowie! Przypomnijmy sobie zatem jak to było w drugiej połowie maja 2012.

Akurat kwitły różaneczniki katawbijskie...


Ryby szalały w oczku wodnym, a pelargonie już pokazywały pełnię swojej urody codziennie puszczając nowe pędy kwiatowe.


Soczysta zieleń trawnika aż raziła w oczy! Strasznie tęsknięza wiosną. Oby jak najszybciej przyszła i przegoniła zimę!


Jakaś nostalgia mnie ogarnęła, ale czas wracać do rzeczywistości!

Jak już pisałem zgłosiłem tego bloga do konkursu na "Blog Roku 2012" w kategorii "Pasje i zainteresowania". Będę wdzięczny za oddanie głosu na mój blog. Można to zrobić wysyłając SMS o treści G00951 (po literce G są dwie cyfry zero) na numer 7122. Koszta takiego SMS-a to jedynie 1,23 PLN z VAT. Z jednego numeru można tylko raz głosować. Termin głosowania upływa w dniu 31 stycznia 2013 roku o godz. 12.00.

Po raz pierwszy startuję w takim konkursie i tym bardziej będzie mi miło jeśli zagłosujecie Państwo na Zimozielony Ogród.

Z góry dziękuję!

4 komentarze:

 1. Czekamy teraz na wiosnę mocno bo posiedzieć można w swoim ogrodzie.
  Witam raniutko
  i pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej Agatko, miłego dnia :) Ja też już chciałbym do altanki iść i usiąść sobie w koszulce zamiast kurtki i szalika. No i tęsknię za grillem :) Pozdrowienia!

   Usuń
 2. Witaj Andrzejku. Za tego Grechutę lubię Cię jeszcze bardziej. W czasach gdy studiowaliśmy z mężem w Krakowie chodziliśmy na jego koncerty "Pod Różą". Niezapomniane przeżycia. Miło było popatrzeć na Twój letni ogród - i jak tu nie marzyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Ewuniu! marzenia się spełniają! Już niedługo będzie zielono i cieplutko! Dni już też coraz dłuższe! U nas w nocy było -9 stopni, ale od poniedziałku ma być coraz cieplej :) Miłego dnia! Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń