Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

czwartek, 11 września 2014

Piękny wrześniowy poranek

Dziś nad Warszawę i okolice nadciągnęły chmury. Trochę popadało, zrobiło się chłodniej (19 stopni C)... Ogólnie jest dosyć ponuro, a niskie ciśnienie powoduje, że cały czas chce mi się spać. Jednak wczoraj pogoda była zupełnie odmienna. Energii na cały dzień dodał mi wspaniały poranek! Jakie to wspaniałe uczucie, kiedy człowiek po zjedzeniu śniadania może przyglądać się pięknu natury! A było na co popatrzeć. Zapraszam do obejrzenia zdjęć zrobionych z okien i balkonu mojego domu. Koniec lata to przepiękna pora roku.


Przedwczoraj pisałem o popołudniowym deszczu i mgle, można o tym przeczytać TUTAJ Dziś to samo miejsce, ale w jakże innej scenerii!  


Poranek był wspaniały. Słońce oświetlało już czubki drzew, podczas gdy niżej, przy ziemi wciąż jeszcze było szaro.Tutaj widać naszą dzienną gwiazdę powoli wyłaniającą się wśród gałęzi drzew.


Z minuty na minutę robiło się coraz jaśniej. Ogród otrzymał upragnioną dawkę światła. Niestety chorujące dęby przedwcześnie zrzucają liście. Prawie cały trawnik upstrzony jest liśćmi z tych drzew.Codziennie pojawiają się nowe oznaki zbliżającej się wielkimi krokami kalendarzowej jesieni. Już jutro o części z nich na pewno napiszę. 

Serdecznie zapraszam do codziennej lektury bloga!

4 komentarze:

 1. Bellissimo stagno, complimenti! È una cosa che purtroppo non avrò mai!

  Un saluto :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie tylko ta jesień, coraz bardziej ją czuć w powietrzu i pomimo całego jej uroku ja się nie potrafię cieszyć nie lubię gdy robi się coraz zimniej... dlatego chłonę ostatnie letnie poddrygi ciepła
  pozdrawiam Andrzeju

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę bardzo tęsknił za latem... Najbardziej męczą mnie jesienią i zimą krótkie dni i brak słońca. Ale mam nadzieję, ze nadchodząca jesień będzie ciepła i słoneczna i dlatego cieszę się każdą piękną chwilą :) Pozdrowienia!

   Usuń