Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

środa, 20 września 2017

Przygotowanie ogrodu do zimy

Za oknami zrobiło się jesiennie. Dziś przez cały dziś pada i jest chłodno. Z drzew powoli spadają liście i czas najwyższy rozpocząć przygotowania do sezonu jesienno-zimowego. Jak zapewne wiecie od pewnego czasu jestem Ambasadorem marki VICTUS, która prowadzi stronę internetową Idealny trawnik Na stronie tej znajdziecie kolejny już artykuł mojego autorstwa, powstały we współpracy z tą marką. Tym razem piszę o tym, jak przygotować ogród do zimy (TUTAJ)


Dzięki współpracy z Victus możemy wspólnie promować ideę pięknych i zadbanych ogrodów. A Idealny trawnik oprócz mojego skromnego wkładu publikuje wiele cennych informacji związanych nie tylko z zieloną i równo przyciętą murawą, ale także z wieloma innymi aspektami zakładania i pielęgnacji ogrodów.


Serdecznie zapraszam do lektury ww. strony internetowej. Znajdziecie tam wiele ciekawych artykułów i przydatnych porad.

6 komentarzy:

 1. Dużo liści spada już u Ciebie z drzew. U nas nadal zielono i tylko pojedyncze można spotkać na trawniku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha, zdjęcia są z ubiegłego roku :-) Na potrzeby artykułu dla idealnytrawnik.pl Póki co jednak powoli liście faktycznie zaczynają spadać. U mnie znowu leje. Lato żegna sięz nami okropną pogodą...

   Usuń
 2. Andrzeju, dawno do Ciebie nie zaglądałam! Ale masz dużo nowych rabat! Wpadł mi w oko ostrokrzew variegata (chociaż nie mam pewności czy to to, bo z daleka nie widać za dobrze).
  Ja jeszcze nie robię porządków, bo ciągle pada i nie mam kiedy jechać na działkę :(

  Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj serdecznie. Te ostrokrzewy kolorowe to Argentea Marginata i Silver Queen. W październiku rozpocznę cykl o moich ostrokrzewach. Podsumuję ich przyrosty i oczywiście opiszę poszczególne odmiany. Pozdrowienia!

   Usuń
 3. Całą wieczność nie byłam u Ciebie i mam sporo postów do przeczytania.
  Prawdę mówiąc, bardzo się stęskniłam.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, a mi brakowało Twoich komentarzy :-) Teraz odpisuję, a niedługo popędzę do Bergen... wirtualnie ;-) Serdeczności!

   Usuń