Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

piątek, 2 września 2016

Targi Zieleń to Życie 2016

W warszawskim Centrum konferencyjno-targowym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 do jutra trwa Międzynarodowa Wystawa Zieleń to Życie. Towarzyszy jej wiele wydarzeń m.in. 4. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych, w którym mam przyjemność uczestniczyć. O tym ważnym dla mnie spotkaniu napiszę więcej już w przyszłym tygodniu. 

Sobota mimo tego, że to ostatni dzień przyniesie mnóstwo wrażeń. Wystawcy jak co roku będą wyprzedawać rośliny. Warto tu zajrzeć żeby nie przegapić dobrej okazji na zdobycie upragnionego okazu powojnika, hortensji, różanecznika czy berberysu. Zresztą sami zobaczcie jakie piękności można tu znaleźć!


Wystawa czynna będzie jutro od 09.00 do 17.00. Dorośli za wstęp zapłacą 12 PLN, młodzież szkolna, emeryci i renciści, studenci ogrodnictwa i architektury krajobrazu oraz grupy od 15 osób poniosą koszt 6 PLN, a dzieci poniżej 10 roku życia wejdą za darmo. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej http://www.zielentozycie.pl/index.php

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia EXPO XXI!

4 komentarze:

 1. Aż mi żal, że nie mieszkam bliżej. Wspaniałe rośliny! Niesamowicie prezentuje się stoisko z wrzosami.
  Cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Ewuniu! Dziś już nie zdążę, ale jutro opublikuję zdjęcia kwiatów ciętych i bukietów, które były prezentowane w jednej z hal wystawowych. Rewelacja, zresztą sama ocenisz. Miłej niedzieli!

   Usuń
 2. Taka Wystawa to piękna sprawa.
  A może to i lepiej, że nie mogę jej zobaczyć?
  Nie mogłabym się oprzeć takim przepięknym roślinom.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He he, ja dlatego m.in. pojechałem tam naszą kolejką WKD. Raz, że parkingi drogie, a dwa, że skutecznie zniechęciło mnie to do taszczenia doniczek :-) Pozdrowionka!

   Usuń