Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

piątek, 12 lipca 2013

Narzędzia Fiskars dla najmłodszych


Praca w ogrodzie nie jest zarezerwowana wyłącznie dla dorosłych. Do tej przyjemnej aktywności warto zachęcić również dzieci, dzięki czemu od najmłodszych lat będą wiedziały, jak zadbać o swoje najbliższe otoczenie. Z myślą o najmłodszych miłośnikach zieleni w ofercie Fiskars znalazła się specjalna linia narzędzi ogrodniczych dla dzieci - My First Fiskars.Dzieci często naśladują dorosłych i chcą wykonywać takie czynności jak oni, również te związane z pracą wokół domu. Ogród to doskonałe miejsce do zabawy
i nauki na świeżym powietrzu. Grabienie, sadzenie oraz pielęgnacja roślin może sprawić najmłodszym wiele przyjemności. Projektując narzędzia ogrodnicze dla dzieci Fiskars wziął pod uwagę trzy najważniejsze kwestie: bezpieczeństwo użytkowania, trwałość oraz atrakcyjny wygląd.
 
Dla najmłodszych ogrodników Fiskars proponuje skrzynkę z małymi narzędziami: łopatką, szufelką, zmiotką i narzędziem do formowania oraz wygładzania piasku. Wyposażenie przyda się nie tylko podczas pracy w ogródku, ale również w czasie zabaw w piaskownicy lub na plaży. Pokrywka od skrzynki doskonale sprawdzi się także jako podkładka do klęczenia podczas prac.

Dla nieco starszych dzieci Fiskars przygotował narzędzia ogrodnicze w wersji mini: szuflę, szpadel, grabie i szczotkę. Dzięki temu dzieci będą mogły asystować rodzicom podczas wykonywania wszelkich prac w ogrodzie. To, co wyróżnia narzędzia z linii My First Fiskars, to prosty design w połączeniu z wyrazistymi kolorami. Głowice narzędzi zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa charakteryzującego się wyjątkową lekkością oraz wysoką wytrzymałością. Z kolei do budowy trzonka wykorzystano anodyzowane aluminium, dzięki czemu jest on odporny na ścieranie i korozję. Wszystkie narzędzia posiadają certyfikat CE, będący gwarancją bezpieczeństwa.2 komentarze:

  1. Fajne te zabawki dla naszych milusińskich, mamy sposób na fajne spędzenie czasu na działce ( i nie tylko) z naszymi pociechami

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj! Dzięki za komentarz! Czasami sam miałbym ochotę pobawić się w budowanie zamków z piasku :) Pozdrowienia.

      Usuń