Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

piątek, 6 maja 2016

Ogrodowa Mapa Polski - rozwój

Dziś chciałbym przypomnieć Państwu inicjatywę, z którą wyszła Organizacja Ogrodów Polskich. To Ogrodowa Mapa Polski! Często o niej wspominałem. Podkreślę, że jest to bodajże jedyne miejsce w sieci, w którym można znaleźć różne ogrody botaniczne, parki, arboreta czy inne ciekawe przyrodniczo tereny. W tej chwili są tam aż 132 takie miejsca. Ale cały czas ich przybywa! Aktualną mapę oraz informacje o inicjatywie możecie Państwo znaleźć pod adresem http://omp.oop.org.pl/
Od pewnego czasu dzięki Redaktorowi Naczelnemu portalu Panu Andrzejowi Nowińskiemu mam przyjemność współredagować Mapę. Z racji moich zainteresowań bardzo często odwiedzam różne ciekawe parki czy ogrody. Mam wiele zdjęć i informacji, z którymi chętnie dzielę się z internautami.


Mapa cały czas się rozwija i przybywa na niej ciekawych miejsc. Oprócz zdjęć możecie tam Państwo znaleźć opisy tych miejsc, ich historię, godziny otwarcia czy ceny biletów wstępu.


Znajdą tam Państwo także wiele praktycznych wskazówek takich jak informacje o dojeździe, możliwości parkowania, czy o komunikacji publicznej.  Nie brakuje również współrzędnych geograficznych danego miejsca. 


Serdecznie zapraszam do odwiedzania strony http://omp.oop.org.pl/ 

To ze wszech miar cenna i przydatna inicjatywa!

2 komentarze: