Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

sobota, 17 czerwca 2017

Ogólnopolski Konwent Blogosfery Ogrodniczej

Moi Drodzy! Bardzo miło mi poinformować Was, że już za niecałe dwa tygodnie Targi Ogrodnicze Gardenia organizują pierwszy Ogólnopolski Konwent Blogosfery Ogrodniczej. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się 30 czerwca i 1 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Głównym patronem medialnym spotkania jest Lider Branży Ogrodniczej, a patronem medialnym zielonyogródek.pl 

To pierwsza w historii okazja do wspólnego spotkania blogerów i vlogerów czy youtuberów ogrodniczych ze swoimi Czytelnikami i Fanami. Profesjonalni ogrodnicy oraz zwykli hobbyści i pasjonaci, tacy jak ja, będą mogli podzielić się z Wami swoją wiedzą, doświadczeniem i poradami. Nie zabraknie ciekawych tematów, a goście Konwentu będą mieć możliwość spędzenia z blogerami kilkunastu godzin nie tylko w salach targowych ale również podczas mniej formalnych wydarzeń.

W imieniu Organizatorów i swoim serdecznie zapraszam Was na Konwent. Ja też tam będę i podzielę się z Wami faktami i mitami dotyczącymi zimozielonych roślin liściastych oraz informacjami o mrozoodporności i zimotrwałości roślin.


Program imprezy przedstawia się następująco: 

30 czerwca 2017 

19:00-20:00 Powitanie czytelników i fanów, bliskie spotkania trzeciego stopnia
20:00-02:00 Grillowisko oraz niespodzianka z ogrodem w tle, czyli coś dla ducha a może i dla ciała

1 lipca 2017 

11:00-13:00 Spotkania z blogerami, czyli garść porad, szczypta nowych trendów i solidna porcja ogrodniczej pasji
13:00-14:00 Lunch z blogerami, bo nie samą miłością do ogrodów człowiek żyje
14:00-17:00 Piknik z blogerami, wyruszamy na włóczęgę po poznańskich parkach i wspólnie kontemplujemy zieloną rzeczywistość

Szczegółowe informacje o Konwencie i jego uczestnikach znajdziecie TUTAJ Na stronie Konwentu znajdziecie także informacje o blogerach, vlogerach i youtuberach, którzy wezmą w nim udział. 

Serdecznie zapraszam do Poznania! Nie może Was tam zabraknąć!

2 komentarze:

  1. Ciekawie, duzo integracji i okazji do spotkan z czytelnikami czy widzami :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj. To bardzo dobra okazja do wymiany doświadczeń i poznania ludzi. No i oczywiście integracji :-) Pozdrowienia, miłego tygodnia!

      Usuń