Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

poniedziałek, 15 grudnia 2014

Choinka

Połowa grudnia to okres kiedy wszyscy przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Kupujemy prezenty, sprzątamy domy i mieszkania, no i oczywiście kupujemy choinkę. Co ciekawe nawet ludzie niewierzący lub wyznający inną wiarę poddają się trendowi chrześcijaństwa i również kupują i dekorują choinki. Przykładem mogą być Japonia czy Chiny.

Ale tu pojawia się dylemat. Jaką choinkę wybrać? Może sztuczną? Tym bardziej, że jeszcze do niedawna ekolodzy trąbili żeby nie kupować żywych drzewek... Ale cóż skoro taka sztuczna choinka nie pachnie, a poza tym rozkłada się przez ponad 600 lat! I czy to jest eko? Na pewno nie! Tym bardziej, że jeśli chodzi o choinki nikt nie wycina lasów, tylko specjalnie przeznaczone do tego plantacje! 

No więc bądźmy eko i kupujmy żywe choinki. Ale tu znów dylemat. Jaką wybrać? W doniczce, ciętą, jodłę czy świerk?

W doborze odpowiedniej dla Państwa choinki pomogą Wam pracownicy szkółki w Janczewicach! 
Czemu tam? Bo po pierwsze jest tam olbrzymi wybór różnej maści choinek. Po drugie: uprzejma i przyjazna obsługa pomoże nam w wyborze choinki, jej przycięciu (jeśli to konieczne), profesjonalnemu zapakowaniu oraz umieszczeniu choinki w naszym środku transportu! Co ważniejsze nikt nas tam nie oszuka, mówiąc, że choinka postoi 2 miesiące. Jodły tak, świerki cięte nie do końca. Te w donicach, na pewno...Mnie urzekły: piękne choinki, kultura sprzedawców i... ceny! Relacja jakości do ceny jest naprawdę zaskakująca. Dodam tylko, że w sezonie szkółka w Janczewicach sprzedaje krzewy i drzewka ozdobne i owocowe. Zaopatruję się u nich od dawna, a to dlatego, że materiał biologiczny jest bez zarzutu no i cenowo jest też przyjaźnie. Podobnie jest z choinkami.Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są pachnące świerki oraz wytrzymałe jodły koreańskie. Są choinki do maleńkich pokoi oraz do wielkich salonów. Gdy dziś robiłem zdjęcia to akurat jedna Pani kupiła 3-metrową choinkę o obwodzie chyba przekraczającym wysokość drzewka. W tym samym czasie właściciela zmienił piękny świerk w donicy oraz malutka choineczka... Ale jakże piękna! Gęsta, równa i wspaniale pachnąca!

 


W ofercie szkółki znajdziemy różne choinki. Nawet takie jak świerk Conica czy miniaturowe kuliste choineczki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a co najważniejsze wszystko jest w przystępnych cenach, sporo niższych niż w innych centrach sprzedaży choinek. Warto więc wybrać się tutaj, nawet z Warszawy, żeby zostać posiadaczem tej jedynej upragnionej i pięknej choinki.  

A jak już wybierzecie Państwo choinkę to w Janczewicach można dokupić do niej stojak. Nie trzeba już jeździć i szukać. Wszystko jest na miejscu!


Serdecznie zapraszam do zakupu świątecznych choinek w Janczewicach! Tutaj jakość spotyka się z kulturą i dobrą ceną! Dla klientów to bajka! Gorąco polecam!

A gdzie znaleźć szkółkę? Adres to: Janczewice, ul. Jedności 114. Jadąc od Magdalenki trasą na Piaseczno należy w Lesznowoli skręcić w lewo na Falenty. Po ok. 2.5 k. po prawej stronie znajdziemy naszą szkółkę! 

Oto mapa!

 

1 komentarz:

  1. Mam nadzieję, że w mojej okolicy jeszcze znajdę takie dorodne choinki, jak te na zdjęciach :)

    OdpowiedzUsuń