Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

piątek, 21 marca 2014

Wiosenne temperatury

O pierwszym dniu wiosny pisałem w poście opublikowanym dziś wczesnym przedpołudniem. Dzień ten przyniósł prawdziwie wiosenne, a nawet letnie temperatury. Warszawa była dziś jedną z najcieplejszych stolic Europy. 

W miejscu gdzie mieszkam ok. 15.00 było +24 stopnie w cieniu! Rewelacja.


Niestety nie zrobiłem zrzutu z ekranu temperatur w Europie o tej godzinie.

Mam za to 3 zdjęcia ze strony Sat 24, które przedstawiają temperatury na naszym kontynencie w różnych porach pierwszego dnia wiosny! Nad zdjęciami są podane godziny mierzenia temperatury!

12.00


16.30


19.00


Piękna wiosna była dzisiaj!

5 komentarzy:

 1. U mnie w Szczecinie nie jest za ciepło.Teraz pada trochę.Wróciłam do was z nowym blogiem.
  Pozdrawiam życząc miłego weekendu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Agatko! Fajnie, że wróciłaś. U nas dziś był słoneczko i kolejny dzień z temperaturą powyżej 20 stopni :) Zaraz dołączę do obserwatorów Twojego bloga :) A jak z Twoim zdrowiem? Wszystko w porządku? Pozdrowienia i serdeczności.

   Usuń
  2. Nie mogę już tabletek brać organizm mam zniszczony nimi mam opisany post w swoim blogu.Mam przepuklinę wślizgową,muszę uważać co jem i piję bo zaraz żołądek mi narywa.

   Usuń
  3. Witaj Agatko. Czytałem Twój post. Bardzo Ci współczuję. Wiem jedno, wierzę w Twoją siłę ducha i ciała i wierzę, że niedługo wszystko będzie dobrze. Fajnie, że wróciłaś do blogowania. Pozdrowienia Agatko!

   Usuń
  4. Agatko! Coś jest nie tak, bo nie mogę dołączyć do grona obserwatorów Twojego bloga :(

   Usuń