Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

niedziela, 27 sierpnia 2017

Ogrodowa Mapa Polski - pomysł na wyjazdy 3

Przed nami ostatni tydzień wakacji. To niewiarygodne jak ten czas pędzi. Dopiero co był koniec czerwca i radość z najdłuższych dni w roku. A tu już koniec sierpnia... Ale to nie znaczy, że macie siedzieć w domu! Niektórzy wciąż czekają na upragniony urlop. Pamiętajcie żeby przed wyjazdem zerknąć na Ogrodową Mapę Polski. Znajdziecie tutaj wiele ciekawych przyrodniczo miejsc. Jadąc przez Polskę sprawdźcie koniecznie gdzie można spotkać piękną zieleń. Ogrody botaniczne, arboreta, ogrody prywatne i parki to tylko część tego, co znajdziecie na https://omp.oop.org.pl/


Oczywiście część z Was ma te atrakcje na wyciągnięcie ręki i wcale nie potrzebuje urlopu żeby zwiedzić różne ładne miejsca. Tym bardziej zachęcam do korzystania z Mapy. Może jakiegoś miejsca jeszcze nie znacie?


Jak wiecie jestem redaktorem Mapy. A teraz możecie przeczytać o OMP także w Magnolii. We wrześniowym numerze znajdziecie trzecią część cyklu, w którym Pan Andrzej Nowiński - Redaktor naczelny Ogrodowej Mapy Polski opisuje warte odwiedzenia miejsca. Tekst wzbogacają zdjęcia, niektóre mojego autorstwa.


Już wkrótce ostatnia część cyklu. A oprócz tego w Magnolii jak zawsze mnóstwo ciekawych artykułów i porad.


Dodam tylko, że mapa cały czas się rozwija i regularnie pojawiają się na niej nowe miejsca. Szczegóły znajdziecie TUTAJ


Serdecznie zapraszam do codziennej lektury bloga!

2 komentarze:

  1. Ogrodowa mapa Polski to super inicjatywa. Miło wiedzieć, że jesteś jej redaktorem. Muszę sprawdzić, jak się rozwija.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj, OMP to bardzo przydatna strona. Szczególnie dla miłośników przyrody :-) Po 6 Spotkaniu Blogerów Ogrodniczych muszę powysyłać zdjęcia z nowych miejsc, które odwiedziłem, a których nie ma jeszcze na mapie :-) Pozdrowienia!

      Usuń