Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

czwartek, 24 sierpnia 2017

6 Spotkanie Blogerów Ogrodniczych

Już w przyszły piątek w Warszawie w czsie targów ogrodniczych Zieleń to Życie rozpocznie się 6 Spotkanie Blogerów Ogrodniczych. Będę miał ogromną przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Spotkanie organizowane przez Wojtka (w-ogrodzie.com) będzie doskonałą okazją do pogadania ze starymi blogowymi znajomymi oraz do poznania nowych jego uczestników. To także możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju warsztatach czy prezentacjach. Szczegółowe informacje o 6 SBO znajdziecie TUTAJ


Na moim blogu przedstawiłem Wam u Magdę, Tomka i Wojtka. Dziś chciałbym podzielić się z Wami lista blogów, które czytam praktycznie codziennie. To blogi moich znajomych ogrodników i pasjonatów zieleni. Ogród Tamaryszka, Miejski Ogrodnik, Oaza Zieleni, Bambusowy sen czy Zielona Bombonierka, OffGrodniczka lub Ogród mówi to tylko niektóre z propozycji. Wszystkie znajdziecie pod nw. linkiem http://www.sbo.org.pl/blogi-ogrodnicze/


Pomysłodawcą i twórcą strony jest wspomniany wcześniej Wojtek. On też od początku organizuje nasze Spotkania. Dla mnie będzie to już czwarte uczestnictwo.

Na blogu na pewno pojawi się relacja zarówno z Targów jak i ze Spotkania! A wcześniej zapraszam na kolejne posty o moich trzmielinach. Na blogu pojawią się także wspaniałe storczyki, które miałem przyjemność oglądać podczas wiosennej wizyty w holenderskim Keukenhof.

Serdecznie zapraszam do lektury :-)

2 komentarze:

 1. Domyślam się jak bardzo cieszą takie spotkania.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak... Jutro będziemy budować ogród pokazowy blogerów, który znajdzie się przed wejściem na targi :-) Pozdrowienia!

   Usuń