UWAGA!

BLOG ZOSTAŁ PRZENIESIONY

NA PORTAL

www.zimozielonyogrod.pl

ZNAJDZIECIE TAM

ZARÓWNO STARE JAK I NOWE WPISY


Partnerami portalu są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

środa, 24 października 2018

Raj Małgosi - niezapomniana wizyta

Pogoda za oknami pokazuje, że kalendarz nie kłamie. Mamy koniec października. Czas przyzwyczaić się do stalowo-szarego nieba, chłodu i deszczu. A być może niedługo powitamy przymrozki i pierwsze opady śniegu. Prognozy są w zasadzie pomyślne i po nadchodzącym weekendzie ma się znacząco... ocieplić. Ale czy się sprawdzą? Zobaczymy. Jeszcze kilka dni temu aura nas rozpieszczała, a spacery w t-shircie były normą. 

Jak wiecie 10 dni temu odwiedziłem Łódź i jej okolice. Spacerowałem po tamtejszym ogrodzie botanicznym i po palmiarni. Odwiedziłem Pana Daniela, dzięki któremu spełniłem moje kolejne marzenie ogrodowe. Na koniec pojechałem do raju. Do Raju Małgosi. Już wkrótce na blogu opublikuję wywiad zGospodynią tego Raju. Bo tu rządzi Kobieta, tak przez duże K!

Ogród Małgosi jest dopieszczony w każdym calu. Dominuje tu wspaniała natura. Piękny kamień, szyszki, kora sosnowa i granit. Wspaniała roślinność oprócz Małgosi, jest największą ozdobą Raju. Nasza Bogini zasadziła tu wiele gatunków iglaków i liściastych roślin zimozielonych. Mimo połowy października ogród wciąż zdobiły wspaniałe kwiaty. A w centrum ogrodu dumnie prężyło się serce, które jest znakiem rozpoznawczym Raju Małgosi. 

Jak wspomniałem, wkrótce dowiecie się znacznie więcej o tym nietuzinkowym i jakże pięknym ogrodzie. Dziś zapraszam Was do obejrzenia zdjęć Raju Małgosi robionych późnym, niedzielnym popołudniem. Dodam, że jak to bywa w Raju, spotkaliśmy Anioła, który poczęstował nas pyszną kawą i ciastem. Dziękujemy Małgosiu.


Małgosia bardzo dba o swój Raj. Już wkrótce przeczytacie o tym więcej. 

Serdecznie zapraszam do codziennej lektury bloga.

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Tak, to urocze i bardzo zadbane miejsce :-) Serdecznie dziękuję w imieniu Małgosi :-) Pozdrowienia!

   Usuń
  2. Niezmiernie mi miło �� dziękuję bardzo i pozdrawiam

   Usuń
 2. Piękny ogród i urocza właścicielka :) Z przyjemnością obejrzałam zdjęcia.
  Serdeczności Andrzejku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Ewuniu! Bardzo dziękuję, również w imieniu Małgosi. Jeśli wpiszesz na FB "Raj Małgosi" to znajdziesz jej stronkę. Ma tam mnóstwo cudownych zdjęć :-) Gorąco polecam :-) Serdeczności :-) PS. Piękny ten Twój składaczek, zrobił na mnie ogromne wrażenie :-)

   Usuń