Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

wtorek, 28 lutego 2017

Blogerzy ogrodniczy - 5 spotkanie

Już w piątek w Poznaniu rozpocznie się 5 Spotkanie Blogerów Ogrodniczych. Będę miał ogromną przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Spotkanie organizowane przez Wojtka (w-ogrodzie.com) będzie doskonałą okazją do pogadania ze starymi blogowymi znajomymi oraz do poznania nowych jego uczestników. To także możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju warsztatach czy prezentacjach. 


Na moim blogu przedstawiłem Wam u Magdę, Tomka i Wojtka. Dziś chciałbym podzielić się z Wami lista blogów, które czytam codziennie. To blogi moich znajomych ogrodników i pasjonatów zieleni. Ogród Tamaryszka, Miejski Ogrodnik, Oaza Zieleni, Bambusowy sen czy Zielona Bombonierka, OffGrodniczka lub Ogród mówi to tylko niektóre z propozycji. Wszystkie znajdziecie pod nw. linkiem http://www.sbo.org.pl/blogi-ogrodnicze/

Pomysłodawcą i twórcą strony jest wspomniany wcześniej Wojtek. On też od początku organizuje nasze Spotkania. Dla mnie będzie to już trzecie uczestnictwo. A moje (i innych blogerów)  multimedialne zaproszenie do udziału w nim znajdziecie TUTAJ

Ale nie byłbym sobą gdybym nie zaprosił Was na blogi moich wirtualnych koleżanek i kolegów: Ewy, Stasi, Ani, Łucji, Chrabąszczyka i Łukasza - współorganizatora pierwszych trzech Spotkań Blogerów. Oraz do Krzysztofa, którego blog o drzewach i krzewach bije rekordy popularności.

Ogrodowy blog Ewy znajdziecie TUTAJ

A Czarowny świat Lusi (nie tylko ogrodniczy) jest TUTAJ

Bloga Stasi przeczytacie TU

Ania zaprezentuje się TUTAJ

Świat Chrabąszczyka jest TU 

A Bez-Ogródek Łukasza znajdziecie TUTAJ

Drzewa i krzewy Krzysztofa znajdziecie TUTAJ

Jeśli o kimś zapomniałem to bardzo przepraszam. Ewentualne zaległości nadrobię po powrocie ze Spotkania. Wtedy też wskażę Wam nowych blogerów i ich dzieła. 

Serdecznie zapraszam do lektury blogów! 

10 komentarzy:

 1. Andrzeju, pozdrawiam i do zobaczeniu na 5 Spotkaniu Blogerów Ogrodniczych ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może będę, może nie, ale zostawiam adres i pozdrowienia.
  http://ogrodija.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdeczności, po powrocie do domku na pewno będę do Ciebie zaglądał :-) Miłego popołudnia :-)

   Usuń
 3. Wow, ale mnie zaskoczyłeś.
  Bardzo dziękuję.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lusiu, cała przyjemność po mojej stronie. Wiesz, że jestem fanem Twojego bloga :-) Serdeczności!

   Usuń
 4. Miło mi, że o mnie wspomniałeś! Niestety, w tym roku w Poznaniu nie będę, bardzo żałuję. Na pewno przeczytam Twoją relację i liczę na spotkanie na targach w Warszawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dla mnie przyjemność! Cieszę się, że mogłem podzielić się z moimi Czytelniczkami i Czytelnikami adresami blogów, które lubię i czytam :-) Szkoda, że nie będzie Cię w Poznaniu. Do zobaczenia na "Zieleń to życie" :-) Nasze życie :-) Serdeczności!

   Usuń