Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

sobota, 15 lutego 2014

175 000 odwiedzin bloga!

Czas biegnie nieubłaganie. Niedawno świętowałem 150 000 odwiedzin bloga. Nawet się nie obejrzałem, kiedy na liczniku odwiedzin pojawiła się liczba 175 000! To niesamowite! Wszystkim Czytelniczkom i Czytelnikom bardzo dziękuję. Bardzo mnie to cieszy, bo głównym celem prowadzenia przeze mnie bloga jest propagowanie wśród Państwa liściastych roślin zimozielonych oraz ogólnie rzecz ujmując ogrodnictwa ozdobnego. Cieszy mnie piękno różnych ogrodów czy parków lub ogrodów botanicznych dlatego też staram się Państwu przekazywać moje wrażenia z odwiedzanych miejsc. A było juz tego sporo! 


Niedługo, już pod koniec miesiąca miną dwa lata odkąd piszę bloga. Wtedy też podsumuję ten okres i przedstawię Państwu różne statystyki.

Jest mi bardzo miło, że mogę Państwa gościć na blogu. Serdecznie zapraszam do codziennej lektury. Oczywiście polecam również starsze posty, które można przeczytać klikając w dany rok i miesiąc po prawej stronie bloga.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i zapraszam do lektury.

2 komentarze:

  1. Zauważyłam,ze chociaż komentarzy u Ciebie niewiele to zagląda tu tabun ludzi, szkoda,ze nie zostawiają po sobie śladu,komentarze cieszą,wiem po sobie, pozdrawiam Andrzejku,Jolka

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, to prawda. Mnóstwo ludzi odwiedza bloga. Ale co ciekawe jest mało obserwatorów i mało komentarzy. Wiem jednak z doświadczenia, że tego typu blogi jak mój służą głównie przekazywaniu informacji i wiedzy. Ludzie wpadają, czytają i pędzą dalej :) Pozdrowienia Jolu. Miłej niedzieli!

      Usuń