UWAGA!

BLOG ZOSTAŁ PRZENIESIONY

NA PORTAL

www.zimozielonyogrod.pl

ZNAJDZIECIE TAM

ZARÓWNO STARE JAK I NOWE WPISY


Partnerami portalu są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

piątek, 11 stycznia 2019

Gazeta Olsztyńska

Olsztyn to nie tylko stolica województwa, ale przede wszystkim jedno z ciekawszych miast w naszym kraju. Pięknie położone wśród jezior i lasów oferuje mieszkańcom i turystom nie tylko kontakt z przyrodą, ale również wiele ciekawych zabytków. Bardzo lubię to miasto i chętnie do niego wracam. Tym bardziej miło mi poinformować Was, że w najnowszym wydaniu Gazety Olsztyńskiej ukazał się krótki wywiad ze mną. Pokrótce opisuję w nim różne zimozielone rośliny liściaste, które mogą rosnąć w tamtejszym mikroklimacie. Szczegóły znajdziecie w nowym numerze tego czasopisma. Serdecznie zapraszam do lektury :-)

8 komentarzy:

 1. Andrzejku, przesyłam Ci szczere gratulacje. Stajesz się coraz sławniejszy.
  Cieszę się, że Twoja misja została dostrzeżona.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję Lusiu :-) Warto krzewić sprawdzoną własnym doświadczeniem wiedzę :-) Oczywiście zimozielone liściaste nie wszędzie znajdą dogodne warunki do uprawy, ale jest wiele miejsc w kraju gdzie dadzą sobie radę :-) Serdeczności :-)

   Usuń
 2. Gratulacje Andrzeju.:) Życzę kolejnych sukcesów.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Czas, aby ludzie przestali sadzić w ogrodach tylko thuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, oczywiście nie w każdym rejonie Polski urosną różne zimozielone rośliny liściaste, ale sporo z nich można uprawiać w wielu miejscach. A im dalej na zachód tym te możliwości większe :-) Pozdrowienia!

   Usuń
 4. Moje gratulacje. Twój ogród zachwyca urodą. Dobrze, że pokazano go światu. Życzę dalszych sukcesów:):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Janeczko. Teraz w ogrodzie nie jest aż tak pięknie, ale za to mimo śniegu i deszczu wciąż zielono :-) Serdeczności!

   Usuń