Partnerem bloga jest Szkółka roślin ozdobnych i owocowych

w Janczewicach, ul. Jedności 114

Do 01 marca 2018 Szkółka jest nieczynna

http://szkolkajanczewice.pl/

wtorek, 9 maja 2017

Z ogrodem na TY - podręcznik

Muszę się Wam koniecznie czymś pochwalić. Wczoraj dotarł do mnie podręcznik zatytułowany "Jak przejść z ogrodem na TY", opracowany przez Tomka Szostaka (Link).


Tomek połączył swoją pasję i wykształcenie i pisze bloga, który uzupełnia jego doskonale funkcjonującą firmę (http://zogrodemnaty.pl/). Doświadczenie, wiedza, praktyka... Tymi słowami możemy opisać działalność Tomka. Teraz to wszystko co zebrał przez lata możemy skonsumować. Tomek wydał właśnie podręcznik, o którym wspomniałem na początku. 


A co znajdziemy w środku? Podręcznik w formacie PDF zawiera wiele cennych rad począwszy od doboru działki, poprzez jej zagospodarowanie, budowę, projektowanie ogrodu, a wreszcie jego założenie i to samodzielnie! 


Gorąco polecam zakup i lekturę tej encyklopedii geodezji i ogrodnictwa. Co dokładnie zawiera podręcznik i jak oraz gdzie można go kupić dowiecie się klikając TUTAJ


To niezwykłe i wyjątkowo ciekawe oraz cenne źródło informacji! A wywiad z Tomkiem możecie przeczytać TUTAJ

Serdecznie zapraszam do codziennej lektury bloga!

2 komentarze:

  1. Znam ten blog. Odwiedzam go systematycznie i zamierzam zaopatrzyć się w powyższy podręcznik. Często korzystam z cennych rad, które można znaleźć na blogu. Pozdrawiam:):):)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tomek to nieocenione źródło informacji i doświadczenia. Fajnie, że dzieli się z nami swoją ogromną wiedzą :-) Pozdrowienia :-)

      Usuń