Partnerami bloga są:

Fiskars.pl

Idealnytrawnik.pl

piątek, 12 lutego 2016

Nowości na stronie internetowej

Zima, nawet tak dziwna jak tegoroczna, to dobry czas na planowanie zmian w ogrodzie. Dla mnie to również idealny moment na przebudowę i aktualizację mojej strony internetowej www.zimozielonyogrod.pl. Nie chodzi tu jedynie o dodanie nowych zdjęć. W tym roku postanowiłem powrócić do korzeni i tak jak to było na początku strona internetowa ma znów być medium przede wszystkim propagującym bardzo ozdobne liściaste rośliny zimozielone. 


Moja firma wciąż oczywiście będzie gościć na stronie. Jednakże opis działań firmy został przeniesiony do menu bocznego i widnieje obok umieszczonego tam w przeszłości portfolio. 


Powoli będzie się też zmieniać sama zawartość strony. Już dziś mogę powiedzieć, że w zakładce Moje rośliny znajdzie się wiele nowych krzewów. Wszak w ubiegłym roku ogród wzbogacił się o kolejne nowe okazy. Tak jak w przypadku wcześniej opisanych roślin poza nazwą i zdjęciami na stronie znajdą się też dokładne informacje dotyczące pielęgnacji danej rośliny, jej mrozoodporności czy preferencji w uprawie.


Serdecznie zapraszam do odwiedzania zmieniającej się cały czas strony www.zimozielonyogrod.pl

9 komentarzy:

 1. Och Andrzeju!
  Ty i Bugenwilla przepięknie się prezentujecie.
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję Lusiu! Troszkę widać mi siwe włosy :) Serdeczności. Miłego weekendu!

   Usuń
  2. siwe włosy??? bugenwilla swoim kolorem totalnie je ukryła :) nic nie widać ;)
   pięknego weekendu Andrzeju

   Usuń
  3. hehehehe... Siwe włosy? U Ciebie?
   Pozdrawiam:)

   Usuń
  4. Tak tak, niestety! Dobrze, że mam krótkie to nie widać :) Serdeczności!

   Usuń
 2. Na pewno będę zaglądał :-) Jestem ciekawski więc to z pewnością uczynię hehehehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He he, koniecznie zaglądaj. Już wkrótce kolejne zmiany na stronie i nowe roślinki :) Pozdrowienia Krzysiu, miłego weekendu i pozdrów Anię :)

   Usuń
 3. Cieszę się, że mogłam Cię poznać Andrzeju - piękna fotka! Oczywiście będę zaglądać, bo kocham roślinki. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło. Zdjęcie troszkę nie najlepsze. Sprzed prawie dwóch lat :) Gęba troszkę spalona barcelońskim słońcem ;-) Serdeczności, miłego weekendu!

   Usuń