Partnerem bloga jest Szkółka roślin ozdobnych i owocowych

w Janczewicach, ul. Jedności 114

Do 01 marca 2018 Szkółka jest nieczynna

http://szkolkajanczewice.pl/

czwartek, 3 września 2015

Szkółka w Janczewicach

Od kilku miesięcy Zimozielony ogród współpracuje ze Szkółką roślin ozdobnych i owocowych w podwarszawskich Janczewicach. Na łamach bloga wielokrotnie już opisywałem rośliny, które są tam dostępne. Dziś chciałbym kilka słów poświęcić samej firmie!

Jak podaje strona internetowa http://szkolkajanczewice.pl/ firma działa na rynku ogrodniczym nieprzerwanie od 37 lat. W 1988 roku nastąpił jej dynamiczny rozwój. Kierunek działania skoncentrowano na samodzielnej produkcji, sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz bezpośredniej dostawie towaru do klienta.

Szkółka specjalizuje się w sprzedaży krzewów liściastych iglastych, roślin owocowych i ozdobnych, kwiatów jednorocznych oraz bylin, a także wszelkiego rodzaju podłoża ogrodniczego.

Własnym transportem dostarcza towar bezpośrednio do klienta oraz organizuje dostawy towarów na terenie całej Polski.

Swoje usługi kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw. Współpracuje z architektami krajobrazu, małymi firmami projektowymi jak i wydziałami zagospodarowania przestrzennego miast.

Firmę charakteryzuje indywidualne podejście do klienta, realizacja zamówień specjalnych oraz bezpośrednia dostawa towarów.

A tymczasem powoli kończy się lato. Symbolem jego schyłku oraz następującej po niej jesieni są wrzosy. W Janczewicach znajdziecie Państwo mnóstwo odmian tych pięknych roślin.


Serdecznie zapraszam na zakupy do Szkółki roślin ozdobnych i owocowych w Janczewicach, ul. Jedności 114. Szkółkę znajdziecie Państwo pomiędzy Lesznowolą, a Falentami i Jankami (patrz mapa poniżej). Od poniedziałku do piątku czynna jest w godzinach 07.30 - 18.00, w soboty 08.00 - 17.00, a w niedziele od 09.00 do 15.00. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz