Partnerem bloga jest Szkółka roślin ozdobnych i owocowych

w Janczewicach, ul. Jedności 114

Do 01 marca 2018 Szkółka jest nieczynna

http://szkolkajanczewice.pl/

wtorek, 13 maja 2014

Nowe rekordy

Ostatnio tak dużo osób odwiedza codziennie bloga, że nawet nie zauważyłem kiedy ogólna liczba wizyt przekroczyła 250 000! Nie tak dawno, bo raptem 23 marca bloga odwiedziła osoba nr 200 000. Czyli w niecałe 2 miesiące liczba ta wzrosła o kolejne 50 000! Być może niektórzy pomyślą, że to niewiele, ale dla  mnie ta liczba jest wynagrodzeniem za codzienną pracę, jaką wkładam w pisanie bloga i co za tym idzie rozpowszechnianie wiedzy o liściastych roślinach zimozielonych, które z powodzeniem mogą rosnąć w klimacie środkowej Polski.

W skrócie napiszę, że w tym czasie opublikowałem 678 postów, odpisałem na tysiące komentarzy i maili, również tych, które krytykowały mojego bloga. 


Ale okazji do świętowania jest więcej. 

Już ponad 50 000 osób odwiedziło moją stronę internetową. Prezentuję na niej wiele ciekawych informacji dotyczących:
- uprawy liściastych roślin zimozielonych,
- stref mrozoodporności,
- małej architektury ogrodowej,
trawnika,
- oczka wodnego itd.

Szczególne miejsce poświęciłem tam różanecznikom, które są jednymi z moich ulubionych roślin.

50 000 osób odwiedziło mojego drugiego bloga, poświęconego gotowaniu. Nie jest to wyrafinowana kuchnia, za to każdy może spróbować jak smakują dania wyczarowane przez Gotującego faceta. 


No i jeszcze jedno. Już ponad 200 osób polubiło fanpage "Zimozielony ogród", który jest dostępny na portalu społecznościowym Facebook.

Wiem, że jedno niewielkie słowo "dziękuję" to za mało, żeby odwdzięczyć się wszystkim z Państwa za tak liczne odwiedziny i polubienia.Ale proszę mi wierzyć, że jestem wszystkim Wam bardzo za to wdzięczny. Mam nadzieję, że moje dalsze pisanie i publikowanie chociaż trochę wynagrodzi Wasze zainteresowanie moimi pasjami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz