Partnerem bloga jest Szkółka roślin ozdobnych i owocowych

w Janczewicach, ul. Jedności 114

Do 01 marca 2018 Szkółka jest nieczynna

http://szkolkajanczewice.pl/

środa, 15 stycznia 2014

Zimozielony ogród - nowe artykuły na stronie internetowej

Witam wszystkie Czytelniczki i Czytelników bloga. Z przyjemnością informuję, że na mojej stronie internetowej www.zimozielonyogrod.pl w zakładce "Moje rośliny" pojawiły się nowe artykuły opisujące warunki uprawy oraz wymagania niżej wymienionych roślin:

- Jałowiec Blue Carpet,
- Jałowiec sabiński.


Ten ostatni jest trochę zapomnianą rośliną. Bardzo rzadko można go kupić w szkółkach czy sklepach ogrodniczych. A szkoda, bo to piękny i wyjątkowo odporny na niesprzyjające warunki glebowe i pogodowe krzew.

Serdecznie zapraszam do lektury.

Jeśli będziecie mieć Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące opisywanych przeze mnie na stronie roślin bardzo proszę o przesyłanie e-maili na adres: info@zimozielonyogrod.pl Odpowiem na wszystkie maile.

Ponadto informuję, że do końca lutego na stronie znajdzie się kompletny opis wszystkich rosnących u mnie roślin. Teraz jest ich już 55, a zima to dobry moment na uzupełnienie i uaktualnienie zawartych na stronie informacji!

2 komentarze:

  1. Wiesz Andrzeju, ze mnie ogrodnik improwizator...jalowiec to jałowiec nigdy nie moge spamietać odmian poszczegolnych roślin....ale wydaje misie,ze mam jalowca i to jest chyba sabiński, musze mu się przyjrzec!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj Leno! Bardzo dziękuję za komentarz. Zapraszam na moją stronę internetową. Znajdziesz tam opisy różnych roślin rosnących w moim ogrodzie. Może coś Cię zainspiruje? Miłego wieczoru! Pozdrowienia!

      Usuń