Partnerem bloga jest Szkółka roślin ozdobnych i owocowych

w Janczewicach, ul. Jedności 114

Do 01 marca 2018 Szkółka jest nieczynna

http://szkolkajanczewice.pl/

wtorek, 31 grudnia 2013

Szczęśliwego Nowego Roku

Stary rok powoli się kończy, wielkimi krokami zbliża się Nowy 2014 Rok! Za chwilę będzie czas podsumowań, statystyk i komentarzy do tego, co zdarzyło się w 2013 roku zarówno na blogu jak i w moim ogrodzie. Zanim jednak to nastąpi pozwolę sobie złożyć Państwu życzenia noworoczne.

Niech ten Nowy Rok przyniesie Państwu jak najwięcej radosnych chwil, spełnienia marzeń, szczęścia w życiu osobistym oraz sukcesów na polu zawodowym. Niech będzie spokojniejszy i lepszy niż ten stary. Wszystkim miłośnikom ogrodów życzę lekkiej i krótkiej zimy! Jak najmniej szkodników w ogrodach, jak najwięcej kwiatów, owoców, warzyw... 


Życzę Państwu sukcesów w uprawie roślin, szczególnie tych mi najbliższych czyli liściastych zimozielonych. To one sprawiają, że od późnej jesieni aż do wiosny nasze ogrody są wciąż zielone i przełamują szarość krótkich, zimowych dni. Życzę Państwu dużo słońca, ale też deszczu, który pobudzi nasze rośłiny do rozwoju. 

Samych sukcesów w ogrodach, nie ważne czy ozdobnych czy użytkowych. Niech rosną różaneczniki, malwy i marchewki! Niech owocują drzewa i grzyby rosną w lasach! 

Wszystkiego dobrego w Nowym 2014 Roku. Niech będzie Zimozielony!

2 komentarze:

 1. Śliczne życzenia :) ..... a grzybów jak najbardziej niechaj będzie więcej niż w 2013 :)))
  Wszystkiego naj naj najlepszego w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję Jagódko! Wszystkiego najlepszego!

   Usuń