Partnerem bloga jest Szkółka roślin ozdobnych i owocowych

w Janczewicach, ul. Jedności 114

Do 01 marca 2018 Szkółka jest nieczynna

http://szkolkajanczewice.pl/

czwartek, 11 kwietnia 2013

Zimozielony ogród - nasze realizacje 1

Jak Państwo wiecie ogrodnictwo ozdobne to moje hobby. Zajmuję się tym już od kilku lat. Jednak dopiero w tym roku moje zainteresowania zaczynają przeradzać się w biznes. Sam zaprojektowałem mój ogród. Nic by jednak z tego nie było, gdyby nie zaprzyjaźniona firma i jej właściciel Pan Michał. To w dużej mierze jemu zawdzięczam dokładne wykonanie granitowych ścieżek. On również był autorem pomysłu na granitowe murki i obwódkę trawnika. Tak wyglądał ogród kilkanaście dni po posianiu trawy.


Ekipa, z którą teraz współpracuję już od kilku lat zajmuje się ogrodami w naszej okolicy. Teraz łączymy siły i pomysły, żeby jeszcze lepiej aranżować Państwa ogrody. Nie bez znaczenia jest tu wiedza o roślinach czy o rodzajach gleby. Ale równie ważne są umiejętności zaprojektowania i wykonania takiego cudeńka jakie widac na poniższym zdjęciu. To też pomysł i wykonanie Pana Michała.


Grill połączony z wędzarnią to wspaniałe miejsce do spędzania czasu z rodziną czy znajomymi. Tym bardziej, że w tym akurat przypadku grill jest stałym elementem dużej, drewnianej altany. 


Jak widać na razie jest to stan surowy. Wyobraźcie sobie Państwo jak ta altana wypięknieje, kiedy będzie pomalowana drewnochronem i naturalnym lakierem, gdy pojawią się przy niej rośliny, piękne róże pnące, bluszcze zimozielone, trzmieliny czy sezonowe kwiaty w pojemnikach zawieszonych na poziomych balach (jak na balkonie czy tarasie).


Drewno, kamień i woda to naturalne elementy ogrodu. Dodają mu one uroku i splendoru! Należy jednak pamiętać o właściwym ich połączeniu. Poza tym nie wolno zbyt przesadzać z ilością zarówno kamienia jak i wody. Równowaga, to naturalne piękno, które nie jest przytłaczane przez żaden z elementów. Nasza firma to Państwu zapewni. Tak zaprojektujemy Państwa ogrody, żeby odzwierciedlały one Wasze oczekiwania i marzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz