Partnerem bloga jest Szkółka roślin ozdobnych i owocowych

w Janczewicach, ul. Jedności 114

Do 01 marca 2018 Szkółka jest nieczynna

http://szkolkajanczewice.pl/

czwartek, 14 marca 2013

Zimozielony ogród - 300 postów!

Zima za oknem i chociaż świeci słońce to już tęsknię za wiosną. Ale nie o tym miałem pisać. Na blogu jest już 300 postów. Zaczynając go pisać nawet nie myślałem o tak dużej ich liczbie. Wśród nich możecie Państwo znaleźć opisy roślin, porady ogrodnicze oraz życie ogrodu na bieżąco. Są tu również relacje z ogrodów botanicznych i parków. Jutro wyjeżdżam do Torunia i mam nadzieję, że po powrocie będę mógł podzielić się z Państwem z tamtejszą przyrodą - jeśli oczywiście aura na to pozwoli. Zapraszam serdecznie do lektury.


Zapraszam również do odwiedzania mojej strony internetowe www.zimozielonyogrod.pl Można tam znaleźć szczegółowe informacje o roślinach i porcję porad ogrodniczych. Piszę tam również o strefach mrozoodporności. A te powoli się zmieniają. Dziękuję za tak liczne odwiedziny bloga. I chociaż za oknem śnieg to wiosna nadchodzi wielkimi krokami. Teraz w ogrodzie będzie się dużo działo i na pewno napiszę o tym na blogu.


3 komentarze:

 1. Gratuluję Andrzejku, niezły wynik. Zapraszam Cię po wyróżnienie "Lubię Twój ogród". Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Ewuniu! Bardzo dziękuję! Za chwilę wyjeżdżam do Torunia, mam nadzieję, że po drodze nie będzie śnieżyc! Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
  2. Ewuniu, może to zabrzmi śmiesznie ale nie wiem jak odebrać Twoje wyróżnienie :( Co powinienem zrobić? Przepraszam, ale jestem w tym trochę zielony :) Pozdrowienia serdeczne!

   Usuń