Partnerem bloga jest Szkółka roślin ozdobnych i owocowych

w Janczewicach, ul. Jedności 114

Do 01 marca 2018 Szkółka jest nieczynna

http://szkolkajanczewice.pl/

środa, 12 grudnia 2012

Podziękowania - 40 000 wejść na bloga!

Chociaż to nie Andrzejki to jednak dziś jest moje Święto! Jest mi niezmiernie miło zakomunikować, że liczba odwiedzin (gości) bloga przekroczyła dziś 40 000. To dla mnie niesamowite! 12.12.2012 jest rzeczywiście magiczną datą! Bardzo się cieszę, że liściaste rośliny zimozielone cieszą się taką popularnością! Bardzo dziękuję za tak liczne odwiedziny oraz za Państwa uwagi i komentarze. Postaram się przekazywać Państwu codzienne informacje z ogrodu, nawet teraz - zimą - gdy rośliny są w uśpieniu. Będę dzielił się moimi doświadczeniami i opisywał stan roślin w czasie zimy oraz po jej ustąpieniu.


Już teraz mogę obiecać, że na początku przyszłego roku moja strona internetowa będzie już w 100% ukończona. Ale nawet teraz zapraszam do jej odwiedzin www.zimozielonyogrod.pl 

Serdecznie zapraszam również na mojego drugiego bloga. Poświęcony jest on gotowaniu, a elementem łączącym go z ogrodem jest oczywiście grill!

Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie moim blogiem. Serdecznie zapraszam do codziennej lektury, komentowania, zadawania pytań lub przesyłania uwag! Do Państwa dyspozycji, poza okienkiem komentarzy pod każdym postem, jest również adres e-mail: www.zimozielonyogrod@gmail.com


Jeszcze raz Państwu dziękuję!

6 komentarzy:

 1. Witaj Andrzeju,
  Serdecznie Ci gratuluję, to rzeczywiście niesamowita liczba wejść i Twój osobisty sukces. Wkładasz w prowadzenie tego bloga tyle serca, że ludzie to doceniają. Dzielisz się swoją wiedzą i swoją miłością do wszystkiego co żywe. Życzę Ci by nie opuściła Cię ogrodowa pasja i kolejnych 40 tysięcy w nadchodzącym roku. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Ewo!
   Bardzo serdecznie dziękuję za te miłe słowa. Postaram się jak najlepiej opisywać ogród i zachodzące w nim nieprzerwanie zmiany! moim marzeniem jest aby wszystkie ogrody było coraz bardziej zimozielone! i wiem, że to możliwe!
   Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru!

   Usuń
 2. rosliny uspane trzeba obudzic zeby dalej o nich komentowac

  OdpowiedzUsuń
 3. He he, no tak, ale np. ptaki i wiewiórki nie śpią, a o nich też piszę :)

  OdpowiedzUsuń